وا می روند.

ترسناکند آدمهای روز به روز

کوتاه شده

خودم را جمع می کنم

در هر سلام

در هر مستقیم آقا؟

در هر گران است...نمی خواهم

سر هم می کنم

سر هم می کنیم

خودمان را

هر روز

و خیابان ها و چراغ ها نشان مانده اند

که روزی ما

که روزی سرخوشی.

ترسناکند

لب های  پر لرزشم

که یادم نیست اما انگار روزی

لبخند،

دل،

من.

/ 5 نظر / 4 بازدید
http://www.mozicbakhtyari.blogfa.com

سلام خسته نباشی وب قشنگی داری اگه مایل به تبادل لینک هستی وبلاگ ما را با نام موسیقی بختیاری لینک کن واطلاع بده تا لیکنت کنیم قربانت

کاش لبخند کاش دل کاش من . . کاش فراموشی . کاش ناباوری کاش تردید کاش ترس کاش... کاش نَه

اس

فعل ها نیمه ی راه می شکنند. شاعر گمانم حال و حوصله می خرد از پس این همه ناتمامی. لابد! ولی اینها همه آستانه های احساس و ادراک اند: هنوز مایی هست، هنوز سرخوشی، هنوز لبخند و دل هست. ایده اند اما. روزگار بدی است ناتمامی ِ این روزها و گلوگیریشان هنوز استعداد ادامه و امید است. کوتاه شده جمع می شویم، یادتان بماند شاید شد و نترسیدیم.

به اس

مانده ام چه طوری این همه استنباط "سر هم" کرده اید! شاعر چشمکی زده و حالی تان شده است، یا بذله گویانه فقط شماره ی "بذله" را مبادله کرده اید باهم! یک چنین کلکی در کار بوده، قطعاً! قضیه چیست، ما را هم در جریان قرار دهید. سعی کنید شعر را از ذهن یک مریخی بگذرانید ببینید دارد چی را مطرح می کند.

غلامرضا نصراللهی - اصفهان

سلام سپیده خانم شاعر گرامی شما تصویری عینی از وضعیت اضطراب در دنیای امروز را به تصویر کشیده اید. در دنیائی که اخلاق به محاق و فراموشی رفته و ترس از همنوع جای ان را گرفته و ریسمان پوسیده اعتماد هر لحظه در معرض گسستن و سقوط است. همچنین علاوه بر بیان شاعرانه موضوع - با مهارتی که در استفاده از تکنیک دارید از افتادن شعر در دام نثر جلوگیری کرده اید.. شما ععوتید به ضیافت کلمات در وبلاگ من.امید که با نظرات ارزشمند خود ما را همراهی نمائید.